IRICAP.com

 

«گرگ‌سالی» و «آه باشین»‌ نامزد دریافت جایزه قلم زرین شدند

1 تير 1393، ساعت 15:41

دبیر دوازدهمین دوره جایزه قلم زرین نامزدهای دریافت جوایز این دوره در بخش داستان را معرفی كرد. بر این اساس، رمان «گرگ‌سالی»‌ آخرین كتاب مرحوم فردی و رمان «آه باشین» محمد کاظم مزینانی به بخش نهایی داوری‌های قلم زرین راه یافتند.

به گزارش پایگاه خبری سوره مهر، علی‌اكبر والایی دبیر دوازدهمین جایزه قلم زرین،‌ از راهیابی 4 اثر به بخش نهایی داوری‌های این دوره در حوزه داستان خبر داد و گفت:‌ این آثار نامزدهای دریافت جایزه هستند كه از میان این 4 اثر‌، یك اثر به عنوان برگزیده انتخاب می‌شود.

وی ادامه داد:‌ «لحظه‌ها جا می‌مانند»‌ اثر یوسف قوجق از نشر شهرستان ادب،‌ «چشمی كه بستم،‌ چشمی كه بگشودم» از مریم مغانی‌ نشر تكا،‌ «گرگ‌سالی» اثر مرحوم امیرحسین فردی از نشر سوره مهر و «آه با شین» از محمد‌كاظم مزینانی از نشر سوره مهر به مرحله نهایی داوری‌ها راه یافته‌اند.

والایی همچنین با اشاره به اینكه داوری بخش پژوهش همچنان ادامه دارد،‌ گفت:‌ در بخش پژوهش چون كتاب‌ها دیر به دست ما رسید، داوری‌ها اندكی دیرتر آغاز شده است،‌ همچنین یكی از آثار 5 جلدی است كه این خود فرصت بیشتری برای داوری نیاز دارد‌،‌ بنابراین اسامی نامزدهای این بخش نیز به زودی معرفی می‌شود.

وی كه پیش از این از راهیابی 8 اثر در حوزه شعر به مرحله نهایی داوری‌ها خبر داده بود،‌ گفت:‌ 14 تیرماه در روز قلم مراسم دوازدهمین دوره جایزه قلم زرین در تالار مهر حوزه هنری برگزار می‌‌شود.